Questo prodotto si adatta al tuo Lexmoto ZSX 125 ZS125-48A 2016
Candela NGK Iridium - Lexmoto ZSX 125 ZS125-48A 2016
Codice Prodotto : AC4129
4+ Disponibile
Marca Modello Descrizione Anno Paese
NGK Logo
Overview
NGK Spark Plug DR8EIX
Wemoto Product Code: AC4129
Technical Specifications
  • Thread Size: 12mm
  • Thread Pitch: 1.25mm
  • Hex Size: 18mm (13/16")
  • Reach: 19mm (3/4")
  • Heat Range: 8
Key Features & Benefits
  • Genuine NGK Iridium IX spark plug
  • Fine iridium centre electrode for superior ignitability
  • Resistor type to reduce electrical interference
  • Improved throttle response and combustion efficiency
  • Heat range 8 for correct thermal performance in specified applications
  • 12mm thread with 19mm reach