Questo prodotto si adatta al tuo Lexmoto Aspire 125 EFI TD125-43-E4 2019
Candela NGK - Lexmoto Aspire 125 EFI TD125-43-E4 2019
Codice Prodotto : AB9597
3 Disponibile
Marca Modello Descrizione Anno Paese
NGK Logo
Overview
NGK Spark Plug DR8EA
Wemoto Product Code: AB9597
Technical Specifications
  • Thread Size: 12mm
  • Thread Pitch: 1.25mm
  • Hex Size: 18mm (13/16")
  • Reach: 19mm (3/4")
  • Heat Range: 8
Key Features & Benefits
  • Genuine NGK spark plug
  • Resistor type to reduce electrical interference
  • Projected insulator design for improved ignitability
  • Heat range 8 for correct thermal performance in specified applications
  • 12mm thread with 19mm reach