Questo prodotto si adatta al tuo Lexmoto Falcon XGJ125-27B 2014
Candela NGK - Lexmoto Falcon XGJ125-27B 2014
Codice Prodotto : AB9575
4 Disponibile
Marca Modello Descrizione Anno Paese
NGK Logo
Overview
NGK Spark Plug D8EA
Wemoto Product Code: AB9575
Technical Specifications
  • Thread Size: 12mm
  • Thread Pitch: 1.25mm
  • Hex Size: 18mm (13/16")
  • Reach: 19mm (3/4")
  • Heat Range: 8
Key Features & Benefits
  • Genuine NGK spark plug
  • Non-resistor design
  • Reliable ignition performance
  • Heat range 8 for correct thermal performance in specified applications
  • 12mm thread with 19mm reach