Questo prodotto si adatta al tuo Lexmoto Tornado 50 SB50QT-16(B08) 2010
Candela NGK - Lexmoto Tornado 50 SB50QT-16(B08) 2010
Codice Prodotto : AB9581
4+ Disponibile
Marca Modello Descrizione Anno Paese
NGK Logo
Overview
NGK Spark Plug CR7HSA
Wemoto Product Code: AB9581
Technical Specifications
  • Thread Size: 10mm
  • Thread Pitch: 1.0mm
  • Hex Size: 16mm (5/8")
  • Reach: 12.7mm (1/2")
  • Heat Range: 7
Key Features & Benefits
  • Genuine NGK spark plug
  • Resistor type to reduce electrical interference
  • Short reach design for compatible engines
  • Heat range 7 for correct thermal performance in specified applications
  • 10mm thread with 12.7mm reach (short reach design)